Teď mám slovo já....

12. dubna 2017 v 21:40
Asi si říkáte, co se to stalo, že JÁ píši článek k tématu týdne. Ale aktuální téma se mi zrovna líbí a i se mi hodí do zaměření mého blogu. Téma týdne je: TEĎ MÁM SLOVO JÁ. Je pravda, že já jsem ten typ člověka, který má dost často slovo. Ráda diskutuji a moc ráda radím ( tedy pokud zrovna umím poradit). Chtěla bych sem sepsat některé věci, na které mám vlastní názor nebo o nich vím něco víc. Samozřejmě to neznamená, že Vám můj názor vnucuji. To vůbec ne! Každý má svůj názor a mě ten Váš moc zajímá a budu ráda když se vyjádříte do komentářů pod článek.

KDYŽ SE ŘEKNE PŘÍRODA......Jako první se mi vybaví česká příroda, kterou mám asi nejraději. Rozkvetlé louky, nekonečné voňavé lesy plné zvěře. Rychlé a čisté potůčky plné ryb. Takovou přírodu už bohužel na moc místech nenajdeme.

KDYŽ SE ŘEKNE DIVOČINA.....Jednoznačně Kanada! Pak možná africký nebo jihoamerický deštný prales, ale Kanada jako první. Přeci jenom jejímu kouzlu jsem propadla už dávno. Představte si, že vyrazíte na několika denní túru kanadskými lesy jen s batohem na zádech - můj velký sen.
Ale je pravda, že divočina by s trochou fantazie ( která mi rozhodně nechybí ) mohla být divočina i naše příroda. Třeba když si lehnete do zarostlé louky a po hlavě Vám skáčou cvrčci a luční kobylky :-).

KDYŽ SE ŘEKNE KRÁL ZVÍŘAT.....Pro Vás jistě lev, ale zkuste se zeptat afrických domorodců. Řeknou Vám, že králem zvířat je slon, protože se ho i lev bojí. No, je to asi věc názoru.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jára Jára | Web | 17. dubna 2017 v 16:58 | Reagovat

Opět nádherně napsané. Na tento blog se opravdu budu vrace, protože je podle jeden z nejzajímavějších. které v poslední době navštívila. Díky za krásné psaní o přírodě, kterou také miluji.

2 newsfromnature newsfromnature | E-mail | Web | 17. dubna 2017 v 19:26 | Reagovat

[1]: Moc děkuji, jsem ráda, že se můj blog líbí. Budu se i nadále zlepšovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama